Mam na imię Marta. Cieszę się, że mogę się z Tobą podzielić moją wiedzą i doświadczeniem.

Ostatnie kilka lat mojego życia to praca, którą uwielbiam, ciągła nauka i podnoszenie kompetencji.

Dziś z pełną odpowiedzialnością i  świadomością moich umiejętności, mogę pomóc Ci w osiąganiu Twoich celów biznesowych.

Odpowiedzialność (Responsibility)

W talentach Gallupa odpowiedzialność jest u mnie na pierwszym miejscu.

Ciężko pracuję na to, aby dotrzymać danego słowa, wykonywać zadania
z dokładnością, starannością i skrupulatnością
. To jeden z powodów, dla których ludzie opisują mnie jako osobę godną zaufania.

Ze względu na swoje mocne strony staram się robić wszystko najlepiej, jak potrafię w danym momencie. Pójście na skróty jest dla mnie drogą donikąd.
Jestem zorganizowana i świetnie radzę sobie w napiętych sytuacjach.

Empatia (Empathy)

Kierując się swoimi talentami, identyfikuję emocjonalne i materialne potrzeby moich klientów. Jestem świadoma nastrojów, myśli i reakcji każdej osoby na różne doświadczenia.

Poświęcam sporo czasu, aby odkryć unikalne cechy każdej osoby i naprawdę je zrozumieć. Dzięki empatii potrafię wczuć się w położenie klienta i zrozumieć,
z czym się boryka, z jakimi problemami się mierzy. Widzę świat jego oczami, co daje mi szeroki obraz tego, jak należy podejść do tematu. Dzięki temu jestem
w stanie zaproponować takie rozwiązanie, które przyniesie pożądane efekty
i rozwiąże najbardziej palące problemy.

Bliskość (Relator)

Talent bliskości pozwala mi nawiązywać głębszą relację z klientem. Lubię słuchać, więc moi klienci otrzymują ode mnie dużo przestrzeni na przedstawienie sprawy, z którą się do mnie zgłaszają. Dzięki talentowi bliskości buduję z klientami długotrwałe relacje oparte na zaufaniu i lojalności. Szanuję potrzeby moich klientów.

Cenię rozmowy z ludźmi, którzy są świadomi swoich celów osobistych
i zawodowych. Ponadto lubię pomagać i dzielić się swoją wiedzą, jeśli uznam, że moje informacje przyniosą wymierne korzyści. Poświęcam sporo czasu na czytanie, słuchanie i analizowanie faktów oraz pomysłów.

Zapisz się na newsletter

Chcesz dostawać ode mnie e-maile z ciekawymi informacjami na temat copywritingu lub e-mail marketingu?


Kliknij przycisk, aby się zapisać. Po zapisie otrzymasz wiadomość
z możliwością wyboru właściwego tematu oraz prezentu.

.

  Indywidualizacja (Individualization)

  Pomagam klientom koordynować działania, harmonogramy, materiały, plany. Lubię mieć swój wkład w usprawnianie projektów i procesów. Dużo satysfakcji daje mi trzymanie pieczy nam powierzonym zadaniem.

  Potrafię motywować ludzi do pracy, pokazywać im ich mocne strony i kierować w odpowiednią stronę. W ludziach zawsze szukam pozytywnych cech. Umiejętność rozmowy z drugim człowiekiem daje mi możliwość rozwiązywania problemów i szukania rozwiązań.

  Jeśli znajdę się w sytuacji chaotycznej, szybko staram się znaleźć wyjście, ponieważ praca w nieładzie bardzo mnie męczy i powoduje stres. Najbardziej wydajna jestem, gdy mam jasne procedury pracy. Tego samego wymagam od osób, z którymi pracuję.

  Osiąganie (Achiever)

  Poważnie podchodzę do pracy i powierzonych mi zadań. Zwykle dwa razy sprawdzam wykonane przeze mnie zadania, zanim oddam zlecenie. Muszę się upewnić, że wszystko jest w porządku.

  Zdarza się, że sporo czasu spędzam na analizie badań, danych lub skomplikowanych procedur. Bardzo często przekładam na prosty język niezrozumiałe teksty dokumentów i potrafię wytłumaczyć zawiłe instrukcje.

  Jestem świadoma swoich mocnych stron oraz słabości. W życiu zawodowym dążę do tego, aby wykorzystywać moje talenty na wielu płaszczyznach. Bardzo lubię pracować wcześnie rano ze zwiększoną produktywnością. Umiem zarządzać sobą w czasie.

  Zapisz się na newsletter, wybierz interesujący Cię temat
  i odbierz jeden z dwóch prezentów.


  .