Moje słowa wyrażają pragnienia klientów, bo to one mają dla mnie wartość nadrzędną. Potrafię sprawić, że słowa są lepsze.

COPYWRITING

 Copywriting, to nic innego, jak pisanie skutecznych sprzedażowych tekstów nie tylko na stronę internetową, lecz także w newsletterze czy na landing pages.

Opisy produktów i usług

Opisy produktów i usług muszą być dopasowane do potrzeb i pragnień Twojego klienta. Opisami wzbudzasz zaufanie, pobudzasz wyobraźnię i motywujesz do zakupu. Nawet jeśli sprzedajesz coś bardzo przyziemnego, dobrym tekstem możesz się wyróżnić. Nie korzystaj z gotowych opisów producentów. Stworzę je dla Ciebie.

Mailing i newslettery

Czy wiesz, że newsletter i mailing to jedne ze skuteczniejszych form dotarcia do klienta i wzbudzenia jego zaufania? Regularne kampanie mailingowe i newslettery są w stanie zwiększyć Twoją sprzedaż kilkukrotnie. Spersonalizowane wiadomości w skrzynce odbiorczej, wysyłane regularnie zbliżają Cię do Twojego odbiorcy.

Strony firmowe i landing pages

Firmowa strona internetowa ma za zadanie przyciągnąć nowych odbiorców, zainteresować i w rezultacie zachęcić ich do zakupu. Zgadzasz się ze mną? Każdy pisany przeze mnie artykuł skierowany jest do konkretnego odbiorcy. Bardzo ważna jest personalizacja tekstów. Pisząc do wszystkich, nie trafiasz do nikogo.Organizując kampanię promocyjną, zarówno produktów, jak i usług, nie zapominaj o stronie lądowania. Kampania prowadzona w mediach społecznościowych, za pomocą newslettera czy e-maili prowadzi właśnie na tę stronę. Dobrze zaplanowana jest kluczem do Twojego sprzedażowego sukcesu.

KOREKTA I REDAKCJA

Redaguję książki, czasopisma, blogi, instrukcje gier i wszystko to, co zawiera słowa. Zadbam o poprawną kompozycję i strukturę. Poprawię błędy interpunkcyjne, ortograficzne, leksykalne i gramatyczne. Pracuję w trybie śledzenia zmian, co pozwoli Ci przejrzeć wszystkie naniesione przeze mnie poprawki. Będziesz mieć kontrolę nad swoim tekstem.

TRANSKRYPCJE

Spisuję ze słuchu nagrania audio i wideo. Przygotuję dla Ciebie tekst spisany słowo w słowo lub z opracowaniem redakcyjnym.

Zapisz się na newsletter, wybierz interesujący Cię temat
i odbierz jeden z dwóch prezentów.


.